Rapski triatlon - 2. kolo HTL

05.06.2021.g. na Rabu održan je Rapski triatlon/2. kolo HTL-a.

U predivnom ambijentu uvale Padova nastupili su takmičari iz svih Hrvatskih triatlon klubova, njih 196 ukupno. Zapažene rezultate ostvarili su naši natjecatelji u disciplini sprint triatlona.

Ivona Škerjanec Horvat kojoj je ovo bio debitantski nastup u triatlonu ostvarila je odlično 11 mjesto u generalnom plasmanu i izvanredno 2 mjesto u kategoriji Ž 40. Naše štafete Triton mix u sastavu Bojan Prokop, Alen Francetić i Tamara Birkić osvojila je 2. mjesto, a naša druga štafeta Triton girls u sastavu Tanja Prokop, Anita Bistričić i Sanda Šarko zauzela je 3. mjesto u konkurenciji štafeta. U pojedinačnoj muškoj konkurenciji nastupio je Damir Peko Lončar, osvojio je 9 mjesto u kategoriji M 45 ž, a u kategoriji M 40 Juan Hoyos osvojio je 9 mjesto.

Zahvaljujemo se organizatorima TK Rab na izvrsnoj organizaciji utrke i svim našim takmičarima na učestvovanju.